על החברה

כבר למעלה מ-25 שנים, אלקטרה דנקו חותרת להוביל בבטיחות, בשירות, באיכות ובחדשנות את הפרויקטים המורכבים בתחום הבנייה.


החברה רואה עצמה מחויבת להעניק ללקוחותיה בארץ ומחוצה לה פתרונות מתקדמים ומקיפים ושירות מעולה במקצועיות, ביעילות, בנאמנות ובדייקנות, תוך שמירה על ערכי החברה, קידום וטיפוח עובדיה ושאיפה מתמדת לחדשנות ולידע ולהרחבת יכולותיה.
אלקטרה דנקו רואה לנגד עיניה את צורכי לקוחותיה ומפתחת עמם מערכת יחסים פתוחה ואמינה, המבוססת על הקשבה, מעורבות וכבוד.
החברה אף שמה לה למטרה לתרום לקהילה במגוון תחומי חיים, ליטול אחריות ולהשקיע במעורבות חברתית ככלי לצמצום פערים.

אלקטרה דנקו מספקת ללקוחותיה שירות יעיל, מדויק ואיכותי ועבודות בנייה וגמר מורכבות. מאז שנת 1991, החברה הטביעה חותם של איכות במאות פרויקטים, ביניהם מגדלי משרדים ומגורים, בנייני מסחר וציבור, מעבדות ומפעלים. בטיחות ושביעות רצון הלקוחות הם ערכי הליבה המניעים את החברה לכל אורך הדרך ומכתיבים את מחויבותה המתמדת לספק תוצאות מיטביות העומדות במסגרת הזמן והתקציב המוגדרים.

חזון

העובדים הם הנכס היקר ביותר של אלקטרה דנקו ועליהם מושתת המוניטין המעולה שלה. החברה דואגת לספק להם סביבת עבודה בטוחה, הכשרה ותמיכה על מנת שימשיכו להיות המומחים המקצועיים והחדשנים המובילים בענף. על ידי מתן הזדמנות לכל עובד לצמוח ולהתקדם, החברה יכולה לספק ללקוחותיה את התוצאות הטובות ביותר. עבודות גמר ברף האיכות הגבוה ביותר ובנייה ללא מתחרים נותנות מענה לצרכים הייחודים ולתקנים של כל ענף, ומבטיחות עמידה גם באתגרים המורכבים ביותר.